10 Urodziny za nami!

05.09.2019

W ostatni weekend wakacji obchodziliśmy okrągły jubileusz – 10 Urodziny SOLPARKu. Przy tak ważnej rocznicy, nie mogło zabraknąć tortu, konkursów, wspólnej zabawy i niesamowitych atrakcji dla naszych Klientów 🙂

Nasze urodziny, stały się dobrą okazją do zorganizowania I Animaliów – wystawy zwierząt egzotycznych, zagrodowych i domowych.

Co można było zobaczyć? Międzynarodowa wystawa kotów rasowych, pokazy psów rasowych i agillity, akwarystyka, terrarystyka, wystawa jeży, alpaki, osiołki, konie, małpki, węże, gekony, motyle i cała mnóstwo innych zwierzaków.

 Natomiast w przygotowanej bezpłatnej Strefie Animacji najmłodsi mogli wyszaleć się na dmuchańcach, euro bungee, a także w zabawach i konkursach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. Niepowtarzalną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych był wirtualny tunel oraz kino 9D!

Zobacz jak świętowaliśmy 10 Urodziny:

….. obszerniejszy materiał:

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Partnerom, Współpracownikom i Przyjaciołom za lata zaufania i współpracy. Mamy nadzieję, że będziecie z nami w kolejnych latach.

NASI KLUCZOWI PARTNERZY:

  • Gmina Kleszczów
  • Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów
  • Gminny Ośrodek Kultury
  • Starostwo Powiatowe w Radomsku
  • Plastiks Sp. z o.o.