WYDARZENIA

 • Zumba HALOWEEN w Solparku
  Zapraszamy na specjalne wydanie Zumby w upiornym klimacie Halloween! Już 26 października o 17:30 odbędą energetyczne tańce poprowadzone przez licencjonowaną instruktorkę zumby – Monikę Bartnik.Przyjdź na zajęcia w upiornym przebraniu i dołącz do zabawy!
 • Rytuały saunowe – poznaj terminy ceremonii!
  Zapraszamy na 3-godzinny rytuał saunowy, podczas którego odbędą się 3 ceremonie zapachowe w saunie fińskiej połączone z aplikacją peelingu i maski. Dla uczestników przewidziano przekąski i zimne napoje. Tematem przewodnim wydarzenia jest „dia de los muertos”, czyli meksykańskie święto zmarłych. 2 termin: 16 i 23 października, godz. 18:00 Cena : 120 zł za osobęIlość miejsc: […]
 • Kino SOLPARK zaprasza na seanse filmowe
  7 października wyświetlamy 3 projekcje filmowe:– „Mru i ja – wielka przygoda na cztery łapy” o godz. 15:00– „Teściowie 2” o godz. 17:00– „Zielona granica” o godz. 19:00 Cena biletu: 22 zł Bilety do nabycia w kasach głównych w #Solparku Zapraszamy!
 • Jesienne turnieje piłkarskie w Solparku
  Przed nami mocno piłkarski sezon! Ruszają jesienne edycje ogólnopolskich turniejów PROGRESS CUP oraz PODHALE CUP. Poznaj terminy rozgrywek i kibicuj z nami!
 • Klubowa Wystawa Owczarków Niemieckich
  Jeśli kochasz czworonogi nie możesz przegapić tego wydarzenia! Już 26-27.08.2023 na teranach Solparku odbędzie się wystawa owczarków niemieckich organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego – Komisję Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce oraz przez Klub Owczarka Niemieckiego (KON) ZKwP. Wystawa planowana w godzinach 8-16. Zapraszamy.