O CENTRUM KONFERENCYJNYM

MIEJSCE SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

Nowoczesne Centrum Konferencyjne będące częścią Parku Zdrowia i Rozrywki to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych a także innych wydarzeń. Oferujemy możliwość zapewnienia grupie dodatkowych atrakcji sportowych, integracyjnych, pikników, stylowych i tematycznych kolacji oraz odpoczynek i ukojenie zmysłów podczas zabiegów odnowy biologicznej.

W skład Centrum wchodzą aula, sale konferencyjne oraz salka klubowa. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w potrzebne sprzęty multimedialne.


NASZE GŁÓWNE ATUTY

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

Zapewniamy przyjazną atmosferę i sprzyjające warunki pracy zarówno dla większych grup szkoleniowych, jak i kameralnych uczestników spotkań firmowych. W każdym z przeznaczonych do spotkań pomieszczeń znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Zaplecze hotelowe pozwala na zorganizowanie nie tylko jednodniowych, ale i kilkudniowych konferencji. Na Gości zmotoryzowanych czeka przestronny parking, a dopełnieniem oferty jest smaczne menu, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Na Państwa zapytanie przygotowujemy spersonalizowaną ofertę.


NASZA OFERTA

ZOBACZ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ


NASI GOŚCIE

ZOBACZ KTO NAS ODWIEDZIŁ

NASZE SOCIAL MEDIA

SOLPARK KLESZCZÓW (@solparkkleszczow) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Solpark Kleszczów – Rekreacja Sport Szkolenia| Facebook

NASI PARTNERZY