INFORMACJE O OBIEKCIE

LOKALIZACJA

Hotel mieści się w centralnej części kompleksu. Bliskość strefy sportowo-rekreacyjnej zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Umiejscowienie naszego Parku Zdrowia i Rozrywki (70 km na południe od Łodzi oraz 55 km na północ od Częstochowy) umożliwia dogodny dojazd drogami krajowymi nr E75 (1) (18 km) i nr E67 (8) (20 km).

Obiekty sportowe na wyciągnięcie ręki.


Solpark

NOWOCZESNY MINIMALIZM

Gościom, którzy cenią sobie funkcjonalne wnętrza, polecamy noclegi w głównej części naszego obiektu. Hotel powstał z zamiłowania do skandynawskiego stylu łącząc w sobie prostotę oraz jasne, neutralne kolory.

Mniej znaczy więcej.

NOWOCZESNE WYKONANIE
WŁASNE ŁAZIENKI
TELEWIZOR W POKOJU
DOSTĘP DO WIFI

INFORMACJE O OBIEKCIE

USŁUGI W CENIE NOCLEGU

W czasie pobytu oferujemy wstęp do strefy basenowej oraz siłowni. Każdego dnia w godz. 6:30-10:00 w Bistro podajemy śniadania w formie bufetu. Na terenie kompleksu znajduje się bezpłatny parking oraz przechowalnia bagażu a na życzenie naszych Gości świadczymy budzenie o wyznaczonej godzinie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną a Gości powracających do hotelu do skorzystania z programu lojalnościowego.


SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!


INFORMACJE O OBIEKCIE

USŁUGI DODATKOWE

W kompleksie SOLPARK skorzystacie Państwo z bogatej oferty SPA. Do dyspozycji znajdują się: komora hiperbaryczna, grota solna, sauny oraz gabinet masażu. Na terenie centrum oferujemy również usługi kosmetyczne. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają: baseny, wypożyczalnia rowerów, boisko do piłki plażowej, kort tenisowy. W kompleksie znajduje się również strefa gier i zabaw, a w niej m. in. bilard, kręgielnia, dart. Dla Gości z sektora biznesowego oferujemy wynajem sal konferencyjnych.

Transport z lotniska lub dworców PKS/PKP. Rezerwacji możecie Państwo dokonać kontaktując się z recepcją hotelu:
tel. 44 731 65 17
e-mail: bok@solpark.pl


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ