NAUKA PŁYWANIA

PŁYWAJ JAK MISTRZ!

Pływanie jest jedną z form aktywności fizycznej wszechstronnie rozwijającą organizm człowieka i jedną z najzdrowszych form ruchu. Podczas pływania nasz organizm uwalnia endorfinę, która wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, likwidując napięcie i stres. Pływanie rozwija koordynację ruchową, wzmacnia układ mięśniowy, zapobiega powstawaniu wad postawy oraz je koryguje. Oferujemy zajęcia nauki pływania dla dzieci, jak i również dla dorosłych.

Zajęcia nauki pływania prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora Pana Adama Cygana.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Chcesz nauczyć swoje dziecko pływać? A może sam chcesz spróbować? Skorzystaj z naszej oferty indywidualnych nauk pływania. Zajęcia te skierowane są dla osób chcących doskonalić określoną technikę, nadrobić materiał lub po prostu zdobyć dodatkowe umiejętności. Możecie być pewni, że nasz doświadczony instruktor wydobędzie z każdego pływacki talent.

Zalety zajęć indywidualnych: 

  • znacznie przyspieszona nauka pływania
  • dostosowanie terminów i częstotliwości zajęć do potrzeb klienta
  • dostosowanie tempa nauczania do postępów klienta
  • znacznie lepsze wykorzystanie czasu w porównaniu do zajęć grupowych
  • indywidualne podejście i wyłączne poświęcenie uwagi trenera klientowi

Nie czekaj i zapisz się na nasze indywidualne lekcje. Zobaczysz, że nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej. A tak wyglądają właśnie nasze zajęcia.


ZAJĘCIA GRUPOWE

Oswajanie z wodą niemowląt do 3 m-ca Celem zajęć jest między innymi: zabawa, stymulacja rozwoju psychomotorycznego ruchów lokomocyjnych w wodzie, ćwiczenia z przyborami wypornościowymi oraz zabawy wymagające aktywnej i świadomej współpracy ze strony dzieci – zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 15:30-16:00,16:00-16:30 oraz 16:30 -17:00.

W grupie powyżej 3 roku życia uczymy dzieci poprawnej pracy nóg do stylu grzbietowego i kraula, samodzielnego przemieszczania się w wodzie na plecach za pomocą pracy nóg do stylu grzbietowego oraz przemieszczania się w wodzie na piersiach z deską za pomocą pracy nóg do kraula – zajęcia odbywają się we wtorki od 17:00 do 17:30.

W grupie powyżej 5 roku życia dzieci uczone są poprawnej pracy nóg oraz ramion do stylu grzbietowego i kraula, samodzielnego przemieszczania się w wodzie na plecach za pomocą pracy nóg do stylu grzbietowego, samodzielnego przemieszczania się w wodzie na piersiach za pomocą pracy nóg do kraula i zeskoków na głowę z pozycji stojącej – zajęcia odbywają się we wtorki od 17:30 do 18:00.

W grupie powyżej 8 roku życia uczymy/doskonalimy umiejętności z grup poprzednich, uczymy pływania stylem klasycznym, wprowadzamy elementy stylu motylkowego – zajęcia odbywają się we wtorki od 18:00 do 18:45.

W grupie powyżej 14 roku życia doskonalimy umiejętność pływania – zajęcia odbywają się we wtorki od 19:30 do 20:15.

W grupie dla dorosłych zajęcia odbywają się we wtorki, w godzinach 18:45-19:30 oraz 20:15-21:00.


ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM.


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ


ZAJĘCIA RUCHOWE

ZOBACZ INNE RODZAJE ZAJĘĆ